Пн-Пт 8:30-17:30099 311 1225

Блог

Будівництво власної побутової сонячної електростанції

Будівництво власної побутової сонячної електростанції


06 Червня, 2019

В Україні активно розвивається будівництво приватних сонячних електростанцій (СЕС). Декілька років тому їх було пару десятків, а сьогодні вже тисячі. Зумовлено це здешевленням обладнання та вигідними умовами «зеленого» тарифу (ЗТ), завдяки яким можна вигідно продавати вироблену альтернативну, екологічну сонячну електроенергію та отримувати стабільно високий прибуток.

 

Довірити будівництво власної побутової сонячної електростанції слід професіоналам, які мають достатні знання, солідний досвід та необхідні зв’язки. Такою є наша компанія «СТЕМ СОЛАР», яка починаючи з 2013 року успішно працює в місті Івано-Франківськ та в Західному регіоні. Ми надаємо повний перелік послуг, необхідних для будівництва побутових СЕС «під ключ», починаючи від вибору системи і закінчуючи всіма погоджувальними документами з обленерго.

 

Головні етапи реалізації проекту по будівництву СЕС

Встановлення приватної СЕС на перший погляд може здатись складним процесом, але звернувшись до спеціалістів компанії «СТЕМ СОЛАР», ви зрозумієте наскільки це просто і легко. Головне правильно реалізувати даний проект, враховуючи всі важливі моменти та деталі. Покрокова інструкція проекту по будівництву побутової сонячної електростанції складається з таких етапів:

  • Подання заяви в РЕМ на техумови по приєднанню об'єкта до електричних мереж;
  • Вибір місця монтажу панелей (на даху чи наземних конструкціях) та проведення замірів;
  • Складання комплексного плану розміщення панелей;
  • Детальний розрахунок кошторису та окупності проекту;
  • Вибір і купівля сонячних панелей та іншого обладнання;
  • Безпосередній монтаж сонячних панелей, перевірка всіх з'єднань;
  • Процес підключення ЗТ, по якому буде продаватися вироблена електроенергія державі включаючи встановлення вузла обліку та підписання договору з обленерго.

 

Компанія «СТЕМ СОЛАР», готова надати професійну допомогу в реалізації даного проекту. Наші фахівці виконають кожен етап відповідно до технічних норм та законодавства, допоможуть зібрати та узгодити весь пакет документів. Наші майстри реалізують будівні та монтажні роботи, а також перевірку встановленої системи.