Пн-Пт 8:30-17:30095 820 5556, 067 177 8308

Блог

Що таке сонячні трекери?

Що таке сонячні трекери?


13 Травня, 2019

В Івано-Франківську все частіше встановлюють електростанції на трекерах, що є вигідним як для комерційного сектору, так і для побутового використання. Фахівці запевняють, що саме такі системи є сучасним рішенням майбутнього. Усі елементи обладнання підбираються в індивідуальному порядку, для кожного окремого проекту. Якісні конструкції відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії, який досягає майже сорока п’яти відсотків, коли на нього потрапляють промені сонця.

 

Трекери є динамічними системами закріплення сонячної панелі, тому вона може повертатися туди, де найкраще потраплятиме сонячне проміння на батарею. Це дозволяє отримати більше енергії, тобто підвищити власний прибуток.

 

Основні переваги динамічної системи для сонячної електричної станції

 

  • Сонячні трекери збільшують продуктивність до 40%;
  • Зниження терміну повернення інвестицій, що було вкладено у встановлення сонячних панелей;
  • Статична система виробляє на половину менше енергії, ніж її динамічний конкурент;
  • Ви зможете окупити витрати на сонячні трекери вже через 10 років.

 

Достатня кількість переваг пояснює, чому в Івано-Франківську обирають саме динамічні системи від СТЕМ.

 

Чим особливі сонячні трекери

 

Головний плюс таких конструкцій – міцність. Для виготовлення використовується тільки високоякісна сировина – екструдований алюмінієвий профіль та сталеві листи, які покриває захисний шар у сімдесят мкм. Нержавіюча та вуглецева сталь напрочуд стійкі до корозійного руйнування та електрохімічних корозій.Для створення комфортних умов роботи системи, необхідно обирати бетоні фундаменти, вартість яких розраховується в індивідуальному порядку.

 

Єдиний недолік – вартість встановлення динамічної системи (трекер на 20 панелей, загальною потужністю 7,6 кВт, буде коштувати 5600 євро).

Компанія СТЕМ СОЛАР є експертом у галузі сонячної енергетики та створенні якісних конструкцій, що дозволяють підвищити власні доходи.

 

За типом конструкція може бути одновісною або двовісною. Перша рухається по горизонталі, а друга може змінювати позицію у вертикальному та горизонтальному напрямку. За допомогою спеціальних датчиків та блоку власник може без проблем керувати пристроєм. Система легко адаптується до різної погоди, для неї не є проблемою дощ, град та навіть сніг.