Пн-Пт 8:30-17:30095 820 5556, 067 177 8308

Блог

Як правильно вибрати інвертор та чому інвертори Huawei такі популярні

Як правильно вибрати інвертор та чому інвертори Huawei такі популярні


06 Травня, 2019

Інверторами сонячної енергії називають пристрої, що трансформують постійний струм, отриманий від сонячної панелі. Вони роблять його змінним, який необхідний споживачам, працюючим з напругою 380 або 220 Вольт. Інвертор є головним елементом усієї системи сонячних панелей.

 

Які бувають сонячні інвертори

 

Розділяють дані установки на 3 групи:

  • Автономні - використовуються в локальних електромережах з накопиченням енергії в акумуляторних батареях, не приєднуючись до загальної мережі Обленерго.
  • Мережеві – функціонують разом з зовнішніми електричними мережами Обленерго. Не призначені для накопичення/видачі енергії в акумуляторний парк. Для цього виду характерне не тільки перетворення напруги, але й вироблення контролю якості енергії та передачу отриманого живлення до зовнішніх мереж;
  • Комбіновані - поєднані між собою автономна та мережева система з різноманітними налаштуваннями, які надають можливість скористатися ретельним регулюванням необхідного режиму

 

Мережеві сонячні електростанції для приватних будинків збудовані, переважно, на основі інвертора Huawei. Чому інвертори Huawei такі популярні? Не секрет, що Huawei – світова компанія виробник електроніки, зокрема, інверторів для сонячних електростанцій.

 

Переваги інверторів Huawei

 

  1. Надійні системи, зроблені за новітніми технологіями, мають пасивне охолодження та вбудований інтелектуальний контроль, що забезпечує ідеальне функціонування на протязі довгих років без збоїв. Мінімальний термін експлуатації – двадцять п’ять років.
  2. Високий коефіцієнт продуктивності досягає 98 відсотків, завдяки електронним частинам та спеціальним трекерам VHHN. Велика кількість трекерів полегшує процес підключення, та надає можливість у полях з різними напрямками.
  3. Цінова політика Huawei досить лояльна, в Івано-Франківську можна придбати якісні інвертори набагато дешевше, ніж пропонують аналогічні вироби іменитих брендів типу АВВ, Fronius, SMA.
  4. Інтелектуальна система інноваційних трекерів дозволяє системі самій проводити моніторинг, а наявність графічного дисплею дає можливість дистанційно управляти панелями через спеціальну програму, що може бути встановлена на планшеті або смартфоні.
  5. Вимогливі елементи, такі як вентилятор, відсутні у приладах Huawei, тому обслуговувати трекери досить просто.
  6. Отримати інформацію про роботу інвертора можна навіть через Bluetooth на звичайний смартфон, без встановлення додаткових Smart Logger.
  7. Наявність сертифіката Photon++ підтверджує факт проходження усіх випробувань та тестувань з найвищими показниками. Технологічність та надійність розробок Huawei була затверджена німецьким незалежним дослідницьким центром.


Для правильного вибору інвертора спеціалістами індивідуально розраховується по алгоритму дотримання найефективніших показників. Ми рекомендуємо звертатися за допомогою до професійних фахівців. Консультанти «СТЕМ  СОЛАР» в Івано-Франківську завжди готові надати Вам допомогу при підборі необхідного обладнання.