Пн-Пт 8:30-17:30095 820 5556, 067 177 8308

Блог

Чи шкодить СЕС сусідам?

Чи шкодить СЕС сусідам?


16 Квітня, 2019

 

Все більшої популярності в Україні та у всьому світі набуває будівництво сонячних електростанцій. Адже СЕС сьогодні - одна з найвигідніших інвестицій. Це стабільний прибуток на багато років вперед, й екологічно чисте отримання електроенергії.

 

Ви хочете, щоб добре було не тільки Вам, а й сусідам? Принаймні, щоб від установки та роботи СЕС у них не було ніякого дискомфорту? Не хвилюйтесь. Його не буде. Давайте проаналізуємо.

 

Екологія

 

Екологи зазначають, що перетворення сонячної енергії в електрику не призводить до забруднень навколишнього середовища. Адже панелі нічого не виділяють, а поглинають енергію Сонця. Тож, і промислові, і побутові сонячні станції абсолютно безпечні і для природи, і для людей.

 

У 2016 році, вперше сонячні панелі були встановлені в одній із шкіл Херсонщини, в селі Антонівка. Тепер школа заробляє на продажу електроенергії державі.

 

 

Шум

 

Найпоширенішим фактором незадоволення сусідів у звичайному житті є шум. Чи створює його СЕС? Ні. Робота станції безшумна. Спеціального технічного періодичного обслуговування вона не потребує. Та, навіть, саме будівництво не спричинить ніяких незручностей. Професіонали все виконують швидко та спритно, без зайвого галасу. В м. Івано-Франківськ й області ми вже побудували не одну станцію. Ми пройдемо з Вами разом весь шлях - від ідеї створення власної електростанції до її запуску.

 

Коливання напруги

 

Робота інвертора заключається в тому, щоб перетворити всю вироблену енергію від сонячних панелей, загнати енергію в лінію електропередачі та “дотиснути” її до ТП. При вірному проектуванні на довгих лінія 0,4 кВ збільшуть січення провода та поділ ліній, враховуючи спад напруги. Тоді для інвертора є достатня пропускна здатність проводів, в які він може видати повну свою потужність, не завищуючи її для сусідів. Чим більше на Вашій вулиці живе сусідів - тим рівномірніше розтікається споживання згенерованої Вами енергії.

 

Соціальний вплив

 

І все-таки, Ваше будівництво власної сонячної електростанції матиме на сусідів деякий вплив. Вчені з Університету Мангейма довели, що соціальні фактори впливають на збільшення встановлення СЕС. Тобто, після того, як Ваша станція почне працювати - сусіди теж захочуть собі таку. А пояснення дуже просте. В заяві вчених вказано: «Я хочу, щоб у мене було як у сусіда». Воно й не дивно, враховуючи відому користь та прибуток від такої інвестиції. Отже, розраховуйте, що з часом у когось із друзів, знайомих чи сусідів теж з'являться власні електростанції.

 

Якщо Вас цікавить проект та установка сонячних панелей - звертайтесь до нас, в «СТЕМ СОЛАР». Ми швидко опрацюємо надану інформацію, зробимо відповідні розрахунки й запропонуємо оптимальні варіанти будівництва електростанції відповідно до Ваших вимог та побажань. А Ви самі оберете той, який найбільше сподобається.