Пн-Пт 8:30-17:30099 311 1225

Блог

Чому і на яку величину рекомендується встановлювати панелі більше ніж потужність інвертора

Чому і на яку величину рекомендується встановлювати панелі більше ніж потужність інвертора


02 Квітня, 2019

 

Cучасний розвиток технологій та інноваційні розробки зробили можливим за власною вигодою використовувати сонячні електростанції. Для того, щоб справа була прибутковою, необхідно знати деякі нюанси використання новітніх технологій. Наприклад, чому потужність сонячних панелей має бути більшою за потужність інвертора?

 

За рахунок того, що інвертор буде перевантажено, проектувальники отримують можливість досягти забезпечення максимального обсягу енергетичного ресурсу, але при цьому мінімізувати питомі витрати на експлуатацію техніки.

 

Головні  завдання інвертора

 

Призначення інвертора полягає у тому, щоб перетворювати постійний струм, вироблений сонячними елементами, на змінний, тобто DС – на АС. Тільки таким чином можна передати сонячну згенеровану енергію до розподільних мереж, що дозволить споживачу використовувати її. Спеціалісти компанії СТЕМ СОЛАР велику увагу приділяють ефективності переробки енергії, саме для цього кожен проект розробляється на базі оптимальних коефіцієнтів навантажень для складової системи.

 

Для розрахунку DС до АС використовується відношення характеристик потужності сонячних батарей до номінальних потужностей інверторів у кожній системі. Фахівці не раз переконалися у необхідності збільшення потужностей панелей з метою досягнення більш ефективної та вигідної з економічного боку роботи. Навантаження на інвертор безпосередньо впливає на роботу всієї системи.

 

Що забезпечує перевантаження інвертора?

 

Професіонали від СТЕМ СОЛАР пропонують встановлювати багатотрекерні інвертори Huawei. На питання, у чому важливість та ефективність використання більш потужного інвертора, спеціалісти відповідають наступним чином:

 

  • В паспорті інвертора вказується величина, на яку дозволяється його перевантаження. Тобто, короткочасне перевантаження являється штатним режимом;

  • Тестові умови, де відбувається перевірка панелей, дуже рідко відповідають реальним умовам використання системи, за рахунок втрат в кабелях та з'єднаннях;

  • Через неможливість встановлення південної орієнтації у багатьох випадках, східні та західні масиви панелей встановлені з перевантаженням, стають найбільш потужними у різні години, а не одночасно. Таким чином інвертор переробляє тільки енергії, скільки здатний без обрізання генерації.

 

Ми пропонуємо збільшити виробіток від сонячних панелей  за допомогою підвищення оборотів роботи інвертора. Розрахункове перевантаження зменшує окупність станції.

 

Сонячні електростанції, ціна яких приємно здивує покупців – це бізнес майбутнього, кожен має можливість продавати згенеровану енергію державі, та отримувати постійний й стабільний прибуток.