Пн-Пт 8:30-17:30095 820 5556, 067 177 8308

Блог

Переваги та недоліки використання сонячних панелей.

Переваги та недоліки використання сонячних панелей.


23 Березня, 2018

Сонячні електростанції в Україні є однією з найбільш популярних технологій альтернативної енергетики. 

ПЕРЕВАГИ

Зменшення рахунків за електроенергію.
Ви можете захистити себе від зростання рахунків за електроенергію, встановивши сонячну електростанцію. Це значно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Крім того, не варто забувати, що електроенергія, вироблена на сонячних батареях, є безкоштовною.

Продаж електроенергії.
Якщо ваша система виробляє більше енергії, ніж вам потрібно, завдяки зеленому тарифу ви можете продати надлишок  у мережу. Таким чином, окрім скорочення комунальних платежів, ваші інвестиції в сонячні панелі дають вам гарантію на отримання державного доходу протягом наступних 20 років.

Зменшення викидів вуглецю в атмосферу.
На відміну від традиційних генераторів електроенергії, сонячна енергія не виділяє  двоокису вуглецю (CO2) або інших забруднюючих речовин в атмосферу. Оцінки також показують, що сонячні батареї для дому можуть заощадити близько однієї тонни СО2 на рік, а це приблизно 25 тонн протягом часу експлуатації.

Ефективність увесь рік.
Сонячні панелі працюють цілий рік. Їх повний потенціал найкращий в сонячні місяці, але вони також виробляють значну кількість електроенергії взимку, а також у хмарні дні.

Немає потреби в технічному обслуговуванні.
Сонячні панелі майже не потребують технічного обслуговування. Після того, як панелі встановлені, вам слід підтримувати їх в чистоті та перевірити, чи не затінюють будь-які дерева чи будівлі сонячного світла.  Будь-який бруд можна зняти з сонячних панелей з використанням гарячої води, щітки та, можливо,  миючої рідини.

Незалежний від ліній електропередач.
Сонячні панелі є ідеальними в віддалених районах, де  підключення до електромережі буде занадто дорогим. Вони є доступним і ефективним рішенням для ізольованих будинків у сільській місцевості країни. 
Для енергозбереження можна встановити акумулятори у систему сонячних елементів. Батареї зберігають енергію, зібрану сонячними батареями,  для використання у дощові дні або у нічний час. 

НЕДОЛІКИ

Висока початкова вартість.
Не дивно, що вартість сонячної панелі  висока.  Оскільки з'являться нові технології для сонячних панелей, очікується, що ціни на сонячні батареї будуть знижуватися, що зробить інвестиції більш доступними. 

Залежність від сонячного світла.
Сонячні панелі залежать від кількості сонячного світла, і, хоча це не обов'язково повинні бути прямі сонячні промені, однак  найбільш ефективні сонячні електростанції в місцях із яскравими та прямими сонячними променями.