Mon-Fri 8:30-17:30095 820 5556, 067 177 8308

Blog

Встановлення сонячних панелей: варто чи ні?

Встановлення сонячних панелей: варто чи ні?


12 March, 2019

Використання сонячних батарей – це дохід для родини, турбота про навколишнє середовище та інвестиція в майбутнє. Чи вигідно встановлювати побутові сонячні електростанції, краще довірити роботу професіоналам чи робити СЕС своїми руками? В інтернеті багато відео та статей, які навчають самостійно створювати панелі. Це допоможе знизити вартість монтажу, але потужність саморобних сонячних панелей буде меншою, а ризики перевантажити систему збільшаться.

 

 

 

Переваги використання сонячної енергії вдома:

 

  1. Спроможність заробляти. Сонячні батареї, ціна яких відповідає якості, стають джерелом додаткового пасивного доходу.

  2. Простота у використанні. За панелями не потрібен спеціальний догляд.
  3. Можливість встановлювати в будь-якій місцевості.
  4. Сонячні панелі, також їх ще називають сонячні фотоелектричні модулі, абсолютно екологічні. Вони перетворюють енергію сонячного світла в електричну без відходів та канцерогенних викидів в повітря.
  5. Невичерпність (джерелом є сонце, потенціал якого необмежений).
  6. Сонячні батареї працюють безшумно.

На роботу СЕС можуть впливати погодні умови, щоб знизити цей вплив, потрібно дотримуватись правил монтажу. Варто також враховувати навколишній ландшафт, щоб дерева не створювали тінь. Про все це потурбуються фахівці з компанії СТЕМ СОЛАР.

 

Зелений тариф “під ключ”

 

За загальними підрахунками, витрачені гроші за побутову станцію повернуться за 4 роки, а за комерційну – 3,5 роки. Користувачі сонячної енергії для дому можуть не лише повернути витрачені на монтаж кошти, а й продовжити отримувати дохід. В Україні діє “зелений тариф”. Це спеціальний тариф, завдяки якому держава купляє електроенергію, згенеровану альтернативними електростанціями, у приватних осіб.

 

Компанія “СТЕМ СОЛАР” в Івано-Франківську успішно займається проектуванням та будівництвом СЕС і допомагає отримати “зелений” тариф тим, хто збирається генерувати сонячну електроенергію та отримувати пасивний дохід.