СЕС 14,5 кВт м. Калуш

Для станції використано 45 якісних 325 сонячних панелей BSM-325P та німецький 13 кіловатний мережевий інвертор Refusol 13K.

Станція змонтована на даху господарської будівлі., скат якої розміщений на південь. Очікуваний виробіток електроенергії складає 15 тис кіловат-годин в рік.

Продовжити

CЕС 12 кВт в с.Дем'янів Лаз

Для СЕС застосовувались 44 Полікристалічні сонячні панелі Amerisolar та 10 - кіловатний Австрійський мережевий інвертор Fronius Sumo-10-M.

Враховуючи, що в нашому регіоні панелі рідко видають максимальну потужність, їх кількість змонтована з запасом.

Продовжити

СЕС 20 кВт в с. Драгомирчани. перша черга

Ми змонтували сонячну електростанцію на даху не житлового приміщення в с.Драгомирчани. На першому етапі змонтовано 16 панелей 260 Вт ALM-260P та два 10-кіловатні мережеві інвертори Omron KP-100L(Японія)

Спеціалістами нашої компанії було змонтовано дахову сонячну електростанцію, яка складається з двох стрінгів, кожен з яких підключений до окремого інвертора.

Продовжити

10 кВт СЕС у м. Івано-Франківськ

Ми змонтували Сонячну електростанцію потужністю 10 кВт на даху приватного будинку в м.Івано-Франківськ. Для Даної станції використано німецькі сонячні панелі Sharp та австрійський мережевий інвертор Fronius

Оскільки на всю станцію місця на південному скаті даху не вистачило, один із трьох стрінгів розміщений на східному скаті.

Продовжити

10 кВт СЕС у с. Крихівці

Дахова сонячна електростанція з двома стрінгами у приватному будинку для зеленого тарифу змонтована нашими спеціалістами. Для станції застосовано полікристалічні сонячні панелі Amerisolar та мережевий інвертор Omron KP-100L потужністю 10 кВт виробництва Японії

Для монтажу даної електростанції було використано 36 сонячних панелей та мережевий інвертор

Продовжити

20 кВт СЕС у м. Тлумач

Ще одна людина в нашій області вирішила вкласти кошти найкращим чином - поставити сонячну електростанцію.

СЕС була змонтована на даху приватного будинку. Для монтажу було застосовано полікристалічні сонячні панелі потужністю 265Вт виробництва Amerisolar та 17 кВт мережевий інвертор Huawei

Продовжити

30 кВт СЕС у с. Колодіївка

В квітні 17 року ми змонтували першу першу чергу СЕС 30 кВт с Колодіївці поблизу м. Івано Франківська

Оскільки місця на даху на всю кількість панелей не вистачає було заплановано розмістити частину панелей(16,5 кВт) на металевій конструкціі на городі позаду будинку.  Друга черга ( 14 кВт) буде розміщуватись на даху.

Завдання даної сонячної електростанції - забезпечення безкоштовної електроенергії та продаж надлишків державі по "зеленому тарифу" . Очікуваний прибуток від 30 кіловатної станції - до 140 тис грн в рік.Використане обладнання:

Продовжити

10 кВт СЕС у с. Черніїв

Ми запустили сонячну електростанцію 10 кВТ в с. Черніїв Івано - франківської обл.

Тепер і в цього господаря буде безкоштовна електроенергія, та заробіток, який не буде забирати його часу

Продовжити

17 кВТ СЕС у с. Славське

Сонячна електросанція буда змонтована в листопаді-грудні 2017року, але через затримку в обленерго лічильник було запущено в січні 2017 року, проте, оскільки заява була подана в грудні 2016року, станція під’єднана по тарифу 2016року.

Продовжити

30 кВт станція під зелений тариф у м.Яремче

В листопаді 2016 року ми запустили мережеву СЕС 30 кВт в м.Яремче Івано-Франківської обл

Дана сонячна станція була спроектована та змонтована спеціалістами нашої компанії для зменшення споживання електроенергії, та продажу надлишків електроенергії державі по "зеленому тарифу"

Продовжити

Мережева СЕС 10 кВт у с. Поляниця

Ми змонтували мережеву дахову сонячну електростанцію 10 кВт в с Поляниця Івано-Франкывськоъ обл.

Дана сонячна станція була спроектована  спеціалістами нашої компанії та заміщення потреб власного споживання взимку, та продажу надлишків електроенергії по зеленому тарифу в інші сезони.

Продовжити

Наземна станція 10 кВт м. Делятин

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт у м. Делятин Івано-франківської обл.

Викоритане обладнання:

40 полікристалічних сонячних панелей ALM-250P 

Мережевий інвертор Omron KP100L-OD 10 кВт(Японія)

Продовжити

Дахова станція 10 кВт. м. Калуш.

Сонячна станція 10 кВт. м Кашул. 

Змонтована на шиферний дах. Для пришвидшення терміну окупності було змонтовані кріплення з чорного металу.

панелі Altek ALM-260P 

мережвеий інвертор Omron KP-100L Японія

Продовжити

Зелений тариф у Татарові

У травні 2016 року ми встановили в с. Татарів сонячну станцію потужністю 10 кВт для генерації електроенергії в мережу по "Зеленому тарифу"

Для цієї станції використовувались якісні полікристалічні сонячні панелі Ja Solar потужністю 260 Вт та німецький інвертор Refusol 10 кВт

Продовжити